1 вересня 2016

Срібний дзвоник над краєм співає,

В синім небі лунає для нас.

Всіх дітей він до школи скликає

На навчання! У добрий нам час!

1 вересня. Теплий і сонячний день. На шкільному  майданчику біля школи зібралася n-на кількість людей. І самі головні герої цього свята, наші першокласники, для яких цей «перший дзвоник» – дійсно перший. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе їх у Країну Знань. Їх всього - 13, маленькі школярі в костюмчиках та платтях з великими білими бантами. Такі гарні, кумедні і смішні. Вони хвилюються.

Під звуки музики, майбутні випускники (одинадцятикласники), ведуть за руки першокласників. Вони чемно стають в рядочок. Навпроти них, ті, що тільки но вели їх – старшокласники. Для них, цей перший дзвоник у своїй рідній школі буде востаннє, бо через рік розлетяться по світу на навчання.

Свято першого дзвоника у Лісностінківській ЗОШ пройшло урочисто, було багато побажань школярам від  директора школи Л.В.Фесенко,  голови села С.Ф.Чопко, також привітали учнів шефи-залізничники ПМС м.Куп'янська.  Особливі слова вітань прозвучали для першокласників.

Урочистості з нагоди святкування початку нового навчального року закінчились веселим закличним дзвоником

Дзвени, мій дзвонику! І весело співай!

Щасливо, срібно, радісно, дитинно!

І про уроки всім нам сповіщай,

У добрий час, моя шкільна родино!