Благодійна акція

Благодійна акція
Враховуючи суспільно-політичну та соціально-економічну вагомість благодійних організацій, значущість їхніх акцій, педагогічний та учнівський колективи, батьківська громадськість Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради долучилися до благодійної акції організації „Надія”, котра займається питанням надання допомоги онкохворим дітям району – Єрмолаєнко Валерії та Россосі Ганні.
Перейнявшись трагедією юних землячок, було вирішено надати посильну допомогу для їхнього лікування.
З цією метою 26 листопада 2013 року в Лісностінківській школі було організовано й проведено солодкий ярмарок. Усі виручені кошти перерахували на відповідний р-р ПАТ „Мегабанку”.
Бажаємо дівчатам та їхнім рідним терпіння і здоров’я.
А також висловлюємо подяку всім, хто взяв участь у ярмарку.
З повагою, адміністрація школи, лідери учнівського самоврядування та батьківського комітету