День самоврядування 2016

30 вересня 2016 року у Лісностінківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся день самоврядування з нагоди святкування Дня учителя.
   Були призначені учні-вчителі, які проводили уроки, години спілкування. Їх роботу перевіряли і контролювали директор, заступник з навчально-виховної роботи та педагог-організатор (дублери).

Вчителі були зараховані до 12 класу, їм було зачитано на лінійці правила поведінки та надано сертифікати на відсутність шкільної форми.

У кінці  робочого дня всі мали змогу висловити свої враження та побажання:

"День самоврядування подарував мені багато позитивних емоцій. Я зовсім неочікувала, що наші учні так серйозно віднесуться до уроків"( Горбатовська Є., учениця 9 кл.)

"Скажу одне - бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо,  коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів. Тож дякуємо вам, вчителі!"(Григірчик С., учениця 10 кл.)

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам'яті незабутні враження .