Районний фестиваль ораторського мистецтва 2016

З  метою виявлення лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання в учнів 10-11-х класів почуття національної гідності й патріотизму 04 жовтня          2016 року в приміщенні Куп’янського районного відділу освіти відбувся конкурс ораторського мистецтва, темою якого було обрано слова М.Вінграновського: „Щасливий вік той, в якому живе твій подих долі й мрій...”

Традиційно конкурс розпочався з привітання учасників членами компетентного журі: І.Літвіновою (керівник ІМЦ відділу освіти); І.Лозовською (методист відділу освіти з питань виховної роботи); О.Якубинською (методист відділу освіти, куратор РМО вчителів української мови та літератури) та О.Підгайко( учитель української мови Сеньківської ЗОШ І-ІІ ст., голова РМО вчителів української мови та літератури).

Після жеребкування конкурсантки розпочали свої виступи.

Кращі з кращих представниці 12 загальноосвітніх навчальних закладів району у своїх виступах порушили питання юності, мрій, кохання, любові до України тощо.

Як і в попередні роки червоною ниткою в усіх виступах простежувалася  патріотична тематика.

Затамувавши подих, усі слухали юних ораторів, інколи навіть втираючи сльози, що бриніли на очах ...

Лісностінківську ЗОШ І-ІІІ ступенів на конкурсі представляла учениця 11 кл.             Людмила Ковальчук. І хоч не виборола вона призового місця, але  гідно представила свій навчальний заклад на рівні району, донесла до присутніх свою точку зору, власне розуміння слів поета М.Вінграновського.

Учитель української мови

Тетяна Гаманко