30-а річниця аварії на ЧАЕС

26 квітня 2016 року минає 30-а річниця з дня аварії на Чорнобильській АЕС. В межах обласної історико - краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам'ять» під керівництвом учителів Ніни Андріївни Харченко (учителя географії) та Тетяни Володимирівни Гаманко (учителя української мови та літератури) учні 9-10 класів зустрілися з учасниками-ліквідаторами аварії та з рідними тих, хто вже помер.
   Беручи участь у даній експедиції, збираючи матеріал про односельців, що брали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС, учні долучились до Всеукраїнської акції-експедиції , сказавши про тих, хто мешкає у віддалених селах обласних чи районних центрів України, про тих, кого більшість навіть не знає, а ми завдячуємо життям.