Тиждень книги 2015 р.

КНИГА – НАЙКРАЩИЙ ДРУГ І ПОРАДНИК

«Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань, турбуйтеся про головні, найважливіші джерела духовної культури – бібліотеки».
В.Сухомлинський

Шкільна бібліотека є невід’ємною структурною складовою навчального закладу,  безпосереднім учасником навчально-виховного процесу.
     Бібліотека  сьогодні не лише зберігає гарні, закладені роками традиції, але й активно впроваджує інновації. Шкільна бібліотека повинна поширювати творчі ідеї, швидко реагувати на актуальні події в країні, проблеми в суспільстві.

Щорічно навесні бібліотека нашого шкільного закладу проводить «Тиждень дитячої книги». Планується низка заходів, основна мета яких полягає в пропаганді дитячого читання, яке є інструментом інтелектуального та духовного розвитку дитини. В цьому році «Тиждень дитячої книги»  пройшов  з 6 по 10 квітня.  Було проведено: конкурс малюнків  «Улюблений казковий герой», фотоконкурс «Найкраще фото з книгою».  Діти прийняли активну участь в заходах.  Переможці конкурсів  були нагороджені грамотами. Також для учнів 1-го класу було проведено театралізоване свято «Посвята в читачі». Провели акцію «Подаруй книгу бібліотеці». Дуже велика подяка усім, хто брав у ній участь. Діти подарували бібліотеці  дуже цікаві та корисні книги. Найголовніше, чого чекають кожен рік учні нашої школи, це визначення «Найкращого читача року». У цьому році звання Найкращого читача отримала учениця 4-го класу Чумак Крістіна.

Якщо ми будемо популяризувати,пропагувати, рекламувати книгу та читання, то у шкільній бібліотеці завжди будуть читачі, а бібліотека буде популярним місцем у школі.

У наш час майже в усіх є доступ до Інтернету, але він ніколи не замінить книгу. Бібліотеки потрібні, тому що в них зберігаються книги, які навчають нас жити, розширюють кругозір,  впливають на емоційний стан людини. Книга – не лише джерело знань, а й основа духовності, якої так не вистачає тепер.

ФОТОКОНКУРС "НАЙКРАЩЕ ФОТО З КНИГОЮ"

КОНКУРС МАЛЮНКІВ "УЛЮБЛЕНИЙ КАЗКОВИЙ ГЕРОЙ"