Екскурсія до Харкова

19 вересня 2015 року. Теплий вересневий день. У православній церкві вшановують пресвятого Михайла (Чудо Архитратига Михаїла). Саме цього дня на державному рівні відзначили 250-ту річницю з дня утворення Харківської області.

Цікаво пройшов день і для групи учнів Лісностінківської школи. Діти 2-9 класів під керівництвом учителів Ніни Андріївни Харченко та Тетяни Володимирівни Гаманко здійснили екскурсію до м. Харкова.

Не дарма кажуть, що під час будь-яких заходів найбільше запам’ятовується початок та закінчення. Не стала винятком і наша подорож.

Перші незабутні враження діти отримали під час прогулянки екопарком                                   ім.. Ол. Фельдмана. Шикарні авто та мотоцикли, які, виблискуючи на сонці, так і запрошують сісти за кермо. Далі не менші захоплення викликають „живі рибні озера”, повз які не можна пройти байдуже.

Ходячи алеями парку, діти із задоволенням фотографувалися на фоні різноманітних свійських і диких тварин, милувалися зі смаком упорядкованим ландшафтом.

Далі маршрут проліг до центру м. Харкова. Ми на площі Свободи.

Спочатку відвідали фотовиставку „Водний і підводний світ (дайвінг) у „Галереї мистецтв”. Пройшовши через сад ім.. Т.Шевченка, помилувалися розкішними фонтанами, розглянули пам’ятник Великому Кобзареві, завітали до будови оперного театру. І ось ми вже біля Харківського історичного музею. Наразі всі експозиції музею актуальні. Ми завітали на діючу: „Наш край”.

І на завершення – музей (планетарій) ім.. Ю.Гагаріна. У дітей від переглянутого просто захопило дух. Слів не було, лише одні захоплюючі емоції.

Отож, наша справа не марна. Бачити радісні дитячі очі, чути душевні слова подяки, спостерігати за їхніми щирими емоціями – це і є найвища нагорода для педагога!

Щойно повернулися додому, а діти вже мріють про нову подорож. І головне – ще відвідати планетарій!