Похід

Ось і покликав вересень учнів за парти. Розпочалася кропітка                робота під час навчальних занять.

Завдання школи – педагогічного колективу – створити „школу радості”, куди б діти щодня йшли залюбки, отримували позивні емоції. І це можливо як під час навчально-виховного процесу, так і в позаурочний час (під час проведення різноманітних позакласних заходів).

Одним із таких напрямків є організація походів, під час яких учні мають нагоду поспілкуватися в неформальній обстановці, відпочити, познайомитися з історико-культурними пам’ятками рідного краю, а також відбувається формування підлітків як єдиного колективу-моноліту.

20 вересня 2014 року учні 8-9 класів Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом класних керівників Харченко Н.А та Гаманко Т.В. здійснили похід за маршрутом с. Лісна Стінка – Сенькове, під час якого побували біля джерела відомого письменника-гумориста Остапа Вишні (с. Сенькове), помилувалися сходом сонця над р.Оскіл та зварили смачний куліш.

Спільно проведений час дозвілля залишив приємні враження в душах і серцях як учнів, так і вчителів.

Щойно повернувшись додому, діти вже планують новий відпочинок під час зимових канікул.

Що ж, час покаже. А поки що, гарного вісім настрою та приємних колективних справ!