Екскурсія до Святогорська

Швидко проминуло літо, закінчилися літні канікули - і вже гучний дзвоник покликав учнів за парти.

Але ж школа – це не лише уроки, конкурси, олімпіади, а й широкомасштабна виховна робота, дозвілля дітей.

Тож, з метою організації змістовного дозвілля учнів середньої та старшої школи,  вивчення ними історико-культурних пам’яток, поглиблення знань про навколишнє середовище (церкви, храми), виховання кращих духовних та морально-етичних якостей 17 вересня 2016 р. учні Лісностінківської школи разом із класними керівниками 11 кл. - Т.Гаманко, 10 кл. – Н.Харченко та учителем фізичної культури Н.Осіповою  здійснили одноденну екскурсію  до м. Святогорська (Донецька обл..).

Під час екскурсії вихованці мали можливість не лише спостерігати за довкіллям через вікна комфортабельного автобуса, наданого перевізником ФОП  О.Капленком,  а й милувалися шикарними краєвидами під час зупинок; відвідали історичний музей на території Святогірської лаври; прогулялися територією довкола Лаври і вже за традицією піднялися до пам’ятника герою-визволителю Артему.

Повертаючись додому, разом із педагогами діти відвідали меморіал під відкритим небом поблизу м. Ізюма та розглянули скульптури скіфських баб – пам’ятки дохристиянського минулого наших пращурів.

Швидко проминув час екскурсії. І діти, й учителі отримали чимало позитивних емоцій і вже планують наступну подорож на зимові канікули.