Конкурс „Учитель року – 2017”

З метою  професійного зростання, навчання разом із тими, хто навчається, виховання компетентних, всебічно розвинених особистостей кращими з кращих, тими, хто обрав для себе учительську долю, в Україні проводиться конкурс професійної майстерності „Учитель року”.

Педагоги Куп’янського району щорічно беруть участь у зазначеному Конкурсі, представляючи наш район і на рівні області.

Цього року районний етап Конкурсу стартував 8 листопада. Учителі району, серед яких і представник Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ  - учитель хімії та біології, спеціаліст вищої категорії Самотуга Ольга Миколаївна,                           цього дня на базі відділу освіти Куп’янської райдержадміністрації писали фахову контрольну роботу.

Наразі ж усі конкурсанти впорядковують своє портфоліо та готуються показати  майстер клас (урок на базі іншого навчального закладу).

Бажаємо всім учасникам-конкурсантам гарно показати себе під час кожного з етапів Конкурсу, а Ользі Миколаївні лише „Так тримати” та перемоги!!!

Адміністрація, педагогічний

та учнівський колективи школи