Олімпіади

Щороку  в жовтні вихованці 7-11 класів беруть участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, аби виявити свої знання й кращі здібності з того чи іншого предмета  та визначитися:  хто  ж візьме участь у ІІ етапі Олімпіад.

У листопаді відбувається ІІ етап, у якому визначаються кращі з кращих – представники району, яким захищати честь школи, районного відділу освіти на рівні області – для участі в ІІІ етапі.

Стартували олімпіади і в Куп’янському районі.

Уже було проведено ІІ етап олімпіад із російської мови та зарубіжної літератури, трудового навчання, географії, екології та мовознавчих конкурсів: з української мови імені Петра Яцика (3-4 класи) й мовно – літературний учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (5-11 класи).

Учні, представники Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Л.Фесенко), вже здобули перші перемоги для свого навчального закладу.

Так, в олімпіаді з географії (учитель Харченко Н.А.) учениці Григірчик Сусанна (10 кл.) та Колесник Валерія (11 клас) посіли ІІІ місця відповідно.

А в мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка переможцями стали Кузьменко Вікторія (5 кл.) та Горбатовська Єлізавета (9 кл.), які також посіли ІІІ місця.

Бажаємо нашим вихованцям подальших успіхів та перемог!

Адміністрація школи