Турнір юних географів 2016

Турніри юних науковців-дослідників

Жовтень... Все рідше радує природа теплом. Після свята Покрови Пресвятої Богородиці слід чекати холодів. Школярі вже з нетерпінням очікують на осінні канікули, а творчо обдарованим юним науковцям-дослідникам відпочивати ніколи: необхідно покращити навчальні досягнення з деяких предметів, узяти участь у творчих конкурсах, якісно підготуватися до турніру.

19 жовтня 2016 року Подолянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів радо вітала в стінах свого навчального закладу команди-учасниці турніру юних географів. Цього року участь у турнірі взяло сім команд, які представляли Глушківську ЗОШ І-ІІІ ст., Гусинську                      ЗОШ І-ІІІ ст., Курилівський ліцей, Петропавловську ЗОШ І-ІІІ ст., Подолянську ЗОШ І-ІІІ ст., Лісностінківську ЗОШ І-ІІІ ст. та Ягіднянську ЗОШ І-ІІІ ст.

Наразі обговорювалися питання

• топографічних карт, їх порівняння зі спортивними;

·         актуальні питання сьогодення щодо видобутку бурштину та проблеми, пов’язані з ним;

·         продовольчої проблеми Ефіопії;

·         рекреаційні питання України тощо.

Усі команди добре підготувалися до турніру, під час обговорення питань почувались, як то кажуть, мов риби у воді.

Учні Лісностінківської школи у складі Є.Гур’єва, Д.Кітнюха, В.Колесник, Ковальчук та  С.Григірчик гідно представили свій навчальний заклад, розділивши призове ІІІ місце з командою Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Адміністрація закладу, педагогічний колектив щиро вітали переможців та їхнього керівника Харченко Ніну Андріївну і побажали учням „Так тримати!” й надалі.

Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст.