Турніри юних науковців-дослідників 2016

Турніри юних науковців-дослідників

Щойно пролунали гучні переливи першого в 2016/2017 н.р. дзвоника, ще діти поволі звикають до нових учителів, навчальних предметів, а вже розпочалися конкурси, турніри; попереду - шкільний етап Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.

27  вересня 2016 року в Куп’янському районі на базі Петропавловської  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено турнір юних біологів, на якому учні обговорили питання впливу червоного кольору на тварин та рослини; про сумчастих тварин; про зайву вагу в житті людини тощо.

Лісностінківську ЗОШ І-ІІІ ступенів на турнірі представляла команда у складі учнів               11 кл.: Є.Гур’єва, Д.Кітнюха, В.Колесник і Л.Ковальчук, та учениці 10 кл. С.Григірчик під керівництвом учителя біології О.М.Самотуги.

Старт зроблено! З-поміж семи сильних учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів району наші учні гідно представили себе, школу та вчителя й набрали найбільшу кількість балів – 71, виборовши почесне І місце.

Адміністрація закладу, педагогічний колектив щиро вітали переможців і побажали учням тримати пальму першості на рівні району впродовж усього навчального року.

На разі діти готуються до турніру юних географів під керівництвом учителя географії Н.А.Харченко.

Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст.